| mentholinks a întrebat:

Vreau si eu cateva cuvinte de alinare pentru faptul ca nu sunt faimos, bogat si n-am un avion personal. Funda?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

La munca! kiss

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Maturizeaza-te

| Drimmero a răspuns:

La 28 de ani iti mai ocupi mintea cu astfel de prostii? gandeste ca unul de 28,, nu ca unul care are varsta asta, dar impartita la 2.

| Holiday a răspuns:

Pune naiba mana si munceste sa ai ceva si nu te mai plange atat!
Chiar daca nu vei fi faimos sau nu vei avea avion personal, macar vei avea destul cat sa nu te mai vaiti.
Altceva ce mai e de spus? Iti doresti ceva, pune osul la treaba, cu smiorcaiala nu faci nimic.

| RainmakerX a răspuns:

Bine ai venit in realitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot mori si cu elehappysi fara elehappy

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu asta conteaza. Conteaza ce faci pana mori. Nici o consolare ca si cei care au mor pentru cei care sunt vai de mama lor toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul contează!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intotdeauna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fără suflet și inimă, degeaba le ai pe restul.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi cazul sa ma simt?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumeam, wtflaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o parte din clișeul tot mai des repetat pe aici. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu))Mai trist e ca unii si ajung sa creada prostia asta.Doar ca partea aia cu "fara suflet si inima"se potriveste perfect cu parerea pe care o au cei mai multi despre minelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă o persoană nu-și exteriorizează sentimentele și nu le spune celorlalți ce vor să audă (cum fac toti lingușitorii care în mare parte nici nu cred ceea ce spun) nu înseamnă că n-are suflet. Toți avem sensibilitățile noastre, supărările noastre, unii doar alegem să nu ii copleșim și pe ceilalți cu ele și să nu fim ipocriți. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.Suna mai bine versiunea ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăsta-i adevărul, nu există persoană 'fără suflet'. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihopatii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu știu să mă pronunț. laughing

| Golyat18 a răspuns:

Fu#uti mortii ma#i!
Alea is motive ma?
Inainte aveai poza cum stateai in strada intins, dupa te-am vazut intr-o masina, si amu... Ticlazau tau, dic asta, ce te-o apucat?

| veryhonest a răspuns:

La fel de sarman erai si daca aveai bani.