| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu ceva cuvinte de alinare pentru faptul ca nu am avut niciodata vreo relatie.happyFara misto-uri, nu le iau in seama.

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este timp

| sofisis a răspuns:

Pai nu sustineai tu ca ramai virgina pana la sfantu' asteapta? Acum plangi dupa relatii?

| Emma30555 a răspuns:

Trebuie sa te maturizezi un pic si poate atunci va veni si relatia. Probabil din acest motiv nici nu ai avut pentru ca tu esti mai copilaroasa fata de alte fete de varsta ta ceea ce nu e neaparat rau. Ai timp destul de relatii.

| ziftode a răspuns:

Don't worry, be happy
de ce?
pentru ca nu stii de unde sare iepurele si maine te vad ca te trezesti dimineata langa un baiat care te face sa te abtii sa nu URLII DE FERICIRE
de ce sa te abtii? pentru ca altfel trezesti vecinii si trebuie sa iti cauti alt apartament
deh... C'est la vie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Norocul tau ca nu am chef de alt suspend, ca ce ti-as mai fi spus. Ai ai ai.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu pentru tine ca admin daca as fi nu ti-as pune suspend te-as da direct afara.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sentimentul e reciproc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ps. VEzi, sper ca nu incepi cu insulte in privat cum ii faci lui "nu gasesc nume liber " ca ai arata ca ai iq-ul cat varsta. Si sper ca nu vrei sa te dai de gol cu asta.

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cersesti atentie, probabil din cauza asta esti singurã, baftã in continuare...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu din ce cauza esti p**** si nu stii sa faci diferenta dintre o intrebare care cere atentie si una care e cat se poate de serioasa. Daca nu era serioasa nu mai puneam la sfarsit "fara misto", daca esti bun doar de hate, te-as ruga sa nu mai comentezi aiurea la postarile mele. Bafta si tie in continuare cu pr*stia ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu iti dau hate, mai degrabã un sfat happy dacã te simti jignitã asta este.
Prostuta mea

| Golyat18 a răspuns:

Nici eu nu am avut si nici nu am. Eu am 18 ani si tu 17, ai mai mult timp ca mine si nici nu esti asa vinovata ca mine pentru ca nu ai putut face primul pas, eu in schimb...

| NikFlorian a răspuns:

La ce te referi cand spui relatie?

| DoctorulManhattan a răspuns:

E alegerea ta dacă vrei sa fi intr-o relatie cu cineva sau nu. dupa parerea mea o viață ai, asa ca ar trebui să încerci cat mai multe lucruri. dacă tu te simti bine singura, de ce conteaza ce cred altii? Dacă te simti prost si vrei un iubit, ce mai astepti? cauta.lwinking

| UsualBoy a răspuns:

Fată dragă, nu fii tristă
Că nu e capătul lumii!
Fiindcă te mănâncă-n ipzdă
E numai din lipsa uplii.
Supărată nu mai fi
Că ai să înbătrânești,
Pentru că într-o bună zi
Îți vine rându s-o belești!

| Valentina400 a răspuns:

Buna!
Puiu
Puiut
Puisor
Viata
Iubi
Iubire
Iepuras

| Lichan1 a răspuns:

Pai nu prea mă pricep eu la cuvinte deci pot să-ți spun că sigur vei găsi un băiat pe placul tau și sper că asta o să te ajute happy

| anonim_4396 explică (pentru Lichan1):

Multumesc mult!

| Lichan1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere happy nici eu nu am pe nimeni sad

| anonim_4396 explică (pentru Lichan1):

La fel iti doresc si tie!

| Luoar94 a răspuns:

Nu a aparut inca baiatul ala care sa fie pentru tine, cel care sa te inteleaga, cer care sa te asculte, sa te faca sa te simti speciala, sa te surprinda si sa iti fie fidel, fara sa ii ceri tu toate astea, pur si simplu sa fie alegerea lui, dar o sa apara, nu iti face griji (eu sunt asa laughing dar se pare ca nu e suficient sa fiu asa pentru ca sunt unele fete care cauta altceva ).

| IonutzRo2 a răspuns:

O Sa Vina si Acel Iubit La Timpul Lui happy