| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste farse pentru o excursie intr-un hotel care are si piscina si de toate... vream sa ne razbuna pe cineva din galatix))

Răspuns Câştigător
| antonika337 a răspuns:

Guma pui cuma in diferite locuri in papici, pe clanta usei de inrare inainte de a intra, ii inlocuiesti samponu sau eu as mai avea propuneri daca vrei altele da-mi mesaj acum nu doresc sa-ti dau mai multe propuneri ci un advertisment eu nu m-as razbuna caci razbunarea este arma prostului stiu e pe propia mea pielewinking