| LoveIsFunny a întrebat:

Buna TPU sambata merg in excursie si vreau si eu niste idei de jocuri care putem sa le jucam in hotel, farse...PS:fara spiritism sau chestii de geu asta pentru ca anul trecut in excursie am facut spiritism noaptea si a doua zii ne-au dus profii la bisericarolling on the floor din cauza lu unu angry si nu mai vr sa fac asa cevalaughing...Mersi:* fundahee hee

1 răspuns:
| Cynthia13 a răspuns:

Buna! Si eu am fost in excursie luna trecuta cu clasa.Seara am jucat adevar sau provocare,fantanica(un joc cu pupat:*),baba oarba(care a fost chiar tare pentru ca ne impiedicam pe acolo,si am ras intruna), am mai jucat si carti, am spus povesti de groaza la lumina telefonuluilaughing. Sper ca te-am ajutat.P.S:Sa te distrezi impreuna cu prietenii tai cat mai binelove struck happy