| bierbiea a întrebat:

Vreau si eu niste replici, ceva gen : sunt asa frumoasa incat.(continuare).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt asa frumoasa incat ma visezi noaptea. Sunt asa frumoasa incat ingerii isi doresc sa fie ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aşa frumoasă încât îmi pun accesorii drăguţe şi colorate, că să îmi văd bine reflexia în toate vitrinele magazinelor şi geamurile maşinilor, mai ales când îmi stă părul bine şi e îndreptat perfect şi, ups., m-am dat de gol.

| lovecats123 a răspuns:

Inacat se opreste timpul sa ma lase sa trec