| FoundYouLover a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai dure, va rog, ca de exemplu "Throw me to the wolves and I will return leading the pack".

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Neaparat in engleza?

**Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argumente! *

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului.

| FoundYouLover explică:

Nu neaparat in engleza, Lela G, si multumesc de sugestii, suna bine!