| lilb a întrebat:

Vreau un catel de talie mica si familia mea nu este de acord sad o sa am grija de el si o sa curat dupa el daca e nevoie. Cum sa ii conving pe ai mei sa imi cumpere unul? sad

Răspuns Câştigător
| Lolitte a răspuns:

Buna. iti dau o idee...strangi banii necesari si iti cumperi singur(a) un catelus gen Bichon, Shy-Tzu si pe urma nu iti vor mai reprosa nimic. in niciun caz nu te vor trimite cu el inapoi. Asa am facut eu si a functionatwinking succes!

1 răspuns:
| BideuSeIntoarce a răspuns:

Spunele ca esti in de ajuns de responsabil/a sa poti creste un catel si destul de matur/a.