| YukiLove a întrebat:

What should I do so that I won't feel lonely anymore?

*scuze ca-i in engleza, doar ca pur si simplu m-am gandit la intrebarea asta in englaza, si nu imi suna bine in romana.

Răspuns Câştigător
| BlueOctober a răspuns:

Haha pai nu mai cauta prietenie,prieteni virtual,iesi afara si incearca sa simti ca orice are viata,o cafea in fata scarii pe o banca, o plimbare amortita de frig, asta inseamna ca nu esti singura, inseamna ca traiesti alaturi de multi altii care se simt la fe ca tine, degeaba ti se spune ca esti mica sau mare sau ca ai 14 sau 16 ani, sunt etape ale vietii pe care trebuie sa le treci, eu as da orice sa mai am 16 ani, acu am 21

| YukiLove explică (pentru BlueOctober):

Mersi, am pus intrebarea asta pentru ca ma simteam singura saptamana asta, deoarece am fost bolnava si am stat toata saptamana acasa singura. Mersi ca ai fost dragut cu mine, si nu rautacios ca ceilalti happy

| BlueOctober a răspuns (pentru YukiLove):

Cu placere, unii oameni uita cum e atunci cand ti se ineaca toate corabiile sau se prefac ca stiu totul si sunt "realisti"de fapt se ascund si nu isi lasa emotiile sau trairile sa respire...prostii de genu, app sunt fatahappy

| YukiLove explică (pentru BlueOctober):

Scuze, atunci mersi ca ai fost draguta cu mine happy

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

De asemenea, întrebările se postează ÎN limba română!

Să-ţi răspund şi la întrebare : ar trebui să fi mai sociabil/ă, să ieşi cu prietenii, să ai mai multe/diverse activităţi, etc.

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Hormonii sunt de vină...

| bursuc001 a răspuns (pentru Azµre):

Probabil... laughing

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Suntem plictisitori, noi ADULȚII...

| Azµre a răspuns:

Nimic, veziți de școală, ești mică, treci peste mai târziu. Nu ești singură doar nu-ți dai seama.

| YukiLove explică (pentru Azµre):

Am 16 ani...

| Azµre a răspuns (pentru YukiLove):

Și ți se pare că la 16 ani nu ești la școală? Sau ți se pare că vine sfârșitul lumii că nu ai prieten.

| YukiLove explică (pentru Azµre):

Hmph... Ce plictisitori sunt adultii...Nu stiti decat sa fiti uraciosi.Credeti ca daca am 16 singurul lucru la care vreau sa ma gandesc e scoala? Nu cerdeti ca ne-am plictisit de scoala toata ziua?

| Azµre a răspuns (pentru YukiLove):

Păi dacă acum te-ai plictisit de școală mai târziu ce faci? Acum în perioada asta până la 18 ani e distracția mare nu după.
Ieși mai mult din casă problema ta fie e legată de o iubire piredută fie e legată de astenia primăverii una din două, acum spune tu.