| Sellypresedinte a întrebat:

Am auzit ca toti tiganii au covid. Este oare adevarat? Daca da, cum a luat abi talent covid?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei au imunitate superioara noua, rezista la boli. cand sunt mici se joaca in noroi si formeaza anticopri la multe boli, iar avand pielea mai inchisa la culoare sunt mult mai rezistenti si la cancerul de piele de exemplu.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit cea mai mare prostie. Si ei sunt oameni si se pot imbolnavi ca oricare dintre noi.

| johnnny123 a răspuns:

De la cine ai auzit?
A testat cineva toate populatia de etnie roma si au iesit 100% pozitivi, pentru a putea trage concluzia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părăsește TPU, merci.

| Pantagruel a răspuns:

La cum se protejeaza astia si la cat de "periculos" e "virusul" asta, ar fi trebuit sa cada tiganii pe capete.
Cred ca au spus ei stop-joc cand n-am fost noi atenti si ei au pauza, dar noi inca "jucam" jocul televiziunilor si al autoritatilor.

| CataCatalin994 a răspuns:

Am auzit ca Sellypresedinte e cont facut pentru 'trolling' pe internet. Este oare adevarat? Daca da, de ce administratorii platformei nu l-au banat inca?