| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Ce părere aveți de faptul că până acum maxim o săptămână cazurile de Coronavirus erau în scădere iar în ultimele câteva zile dintr-o dată "au explodat"?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
68 răspunsuri:
| IoanaMaria12345678910 a răspuns:

? și tu ce ai?

| anonim_4396 explică (pentru IoanaMaria12345678910):

laughing

| IoanaMaria12345678910 a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa ziceam și eu ...Râsule de om

| anonim_4396 explică (pentru IoanaMaria12345678910):

Pai eu am de ce sa rad laughing tu nu prea

| IoanaMaria12345678910 a răspuns (pentru anonim_4396):

Offfffff fir-ar! O sa plang datorită frustrării tale.tu razi in sărăcie ..euu..numai zic sa nu te superi, hai pup ca mai avem și treaba laughing))

| anonim_4396 explică (pentru IoanaMaria12345678910):

De bogata ce esti cauti de munca la call center?

| IoanaMaria12345678910 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineînțeles! E o Rușine sa muncești? Niciodată, viața meaaaa! Toti plecam de jos, doar mu stau o viața pe banii părinților...

| anonim_4396 explică (pentru IoanaMaria12345678910):

Pai de bogat, normal...