| tamusperanta a întrebat:

Ce credeti ne baga astia cipuri daca ne vaccinam?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
9 răspunsuri:
| Catalin77945 a răspuns:

Vaccineaza te ma linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma ofer sa fiu cipat voluntar, nu-mi trebuie vaccin.

| Violleta2022 a răspuns:

Unde frate iti baga cipul, prin telepatie in creier, sau cum?
Ca-n seringa aia de la vaccin este 1 gram de ser, care-i apa nu altceva, ca poti sa vezi cu cohiul liber ca nu-i nimic metalic acolo.
Mai lasati prostiile si comportati-va ca niste oameni normali!

| Brizbriz a răspuns:

Aham, unde, unde, cand cand?!?
vreau si eu big grin

| darrio2007 a răspuns:

Da, conțin teste de inteligență.

| johnnny123 a răspuns:

De ce s-ar chinui cineva să-ți injecteze cipuri când te poate face un zombi numai cu România TV?

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Nu

| Holiday a răspuns:

Da, fix CIP iti baga. Ce nu s-au gandit ei e ca tocmai prostimea din Balcani o sa-si dea seama de asta...hee hee

| Brizbriz a răspuns:

Da, iti coase cipuri de varful nasului si incepi sa luminezi rosu ca Rudolf
https://www.google.com/......ps?/search
=))