| c0pil1n a întrebat:

Mai sunt persoane care nu cred in covid?
Parintii mei au fost pe moarte. Au facut o forma foarte grava de covid, o vecina a facut impreuna cu parintii mei si ea a murit la 47 de ani. ( au stat 40 de zile in spital) Si toate persoanele din jur imi rad in fata si spun ca sunt minciuni)
Voi credeti ca nu au suficienta intelepciune?
Nu stiu, sa vezi cu ochii tai ca moare o persoana care cu o zi inainte a fost perfect sanatoasa? Si tot sa nu crezi?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Ma bucur ca e ok mama ta. Doamne ajuta! Ii doresc multa sănătate și ție la fel.

31 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns (pentru anonimg):

Foarte bine ai explicat G happy