| Andrei200202 a întrebat:

Pot intra copiii cu teste de la scoala in mall?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La copii nu le trebuie teste la mall

| Andrei200202 explică (pentru anonim_4396):

La o fata de 14 ani?

| newaccountbye a răspuns (pentru Andrei200202):

Poate sa minta ca are sub 12? Sau poate nici nu ii cere bodyguard ul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei200202):

Stiu da aia de la paza nu se omoara ei cu testarea asa numa de forma de aia zic ca la copii nu le cere

| Galeatha a răspuns (pentru anonim_4396):

Se refera la teste la matematica

| Andrei200202 explică (pentru Galeatha):

Ma refer la teste de cat de prost esti

| GouDidodino a răspuns:

Copiii sunt copii pana la 18 ani, pana atunci nu sunt obligați sa prezinte certificat verde sau test în mall

Răspuns utilizator avertizat