| anonim_4396 a întrebat:

19 ani si sunt virgin desi am avut destule prietene si sunt placut de foarte multe fete pentru ca arat bine sunt glumet stiu sa vorbesc si sa ma port cu ele, ma imbrac bine si stau bine si din punct de vedere financiar. Unde gresesc?

Ps:Am avut parte de multe momente care din pacate au fost doar erotice si am m-ai avut ghinionul sa dau de multe virgine pana acum.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Greseala ta este dragostea,mai exact lipsa ei.
La varsta asta,fetele au nevoie de o cantitate enorma de trairi,de emotii pozitive,de iubire in stare pura,ca sa poata fi convinse sa... cedeze complet.
Uita-te singur la intrebarile puse aici de fete,de fetite(!) chiar, nelinistite toate de una si aceeasi problema:daca refuza sa faca sex cu "el", o sa le paraseasca cumva?
Pari inteligent, deci judeca.
Desi nelinistea ta e complet nefondata, dar probabil ai obosit si sa tot speri degeaba si sa auzi povestile sexuale ale celorlalti...happy

| blingbling01 a răspuns (pentru greece12):

Nu este nici dragostea problema thinking Sunt destule si cele care au plans dupa mine, dar nu vreau sa ajung nici sa "santajez" o fata asa cum spui tu cu "Daca nu faci sex cu mine te las"

| greece12 a răspuns (pentru blingbling01):

Santaj? NICI POMENEALA!
Undeva ai inteles gresit,complet gresit!
Ofera dragoste unei fete,dragoste sincera,fara ganduri ascunse si te va iubi la randul ei.Te va iubi atat de mult incat nu va sti cum sa-ti faca mai mult pe plac si,desi se va teme ingrozitor,doar prin dragostea pe care i-o oferi va sti ca TU esti baiatul perfect caruia doreste sa i se daruiasca!
Dragoste,nu santaj!
Nu stiu cum ai reusit sa intelegi atat de gresit!
Ca au plans fete dupa tine nu ma indoiesc, probabil te iubeau in felul lor, iar tu nu erai pregatit sa raspunzi cu aceeasi moneda!
Cauta in puterea, maturitatea si generozitatea de a oferi dragoste, solutia problemei tale!

| blingbling01 a răspuns (pentru greece12):

Am dat dupa atata timp de acest post care sincer acum ma face sa ma amuz de propria mea frustrare laughing)) si tin sa iti multumesc si sa iti spun ca ti-as mai da 100 de funde de se putea laughing) pentru ca la numai o luna de la acest post am avut parte de o fata la fel de virgina ca si mine actiunea petrecandu-se pe un camp unde aveau loc concerte si totul sa consumat intr-un cort pe muzica live a celor de la holograf care erau la numai 300-400 m de noi iar pana in momentul de fata am avut 5 partenere sexuale. Spun asta doar pentru a-mi arata recunostinta in timp ce ma amuz de propriul meu post laughing si pentru a incuraja persoanele care se afla in fosta mea situatie big grin Era exact cum spuneai u "lipsa dragostei" era motivul big grin

| greece12 a răspuns (pentru blingbling01):

happy
Realizez zambetul cu care mi-ai scris, poate il simti si tu pe al meu acum ca-ti raspund!
happy
Sunt extrem de incantata ca ai inteles!
Iar desfasurarea intregii povesti, chiar daca in putine cuvinte, ma face sa inteleg toata tensiunea si splendoarea momentului...
Ah, sa ai parte de toata dragostea!
happy

24 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Te crezi superior si o fata simte asta, in pofida calitatilor tale!

| Dizzyz a răspuns:

Eu nu inteleg ce problema ai.

| matzagyuly a răspuns:

Cred ca nu inspiri incredere, asta cred ca e problema

| justsmk a răspuns:

Normal, sexul ar trebui sa fie "din dragoste". Asa ca faza asta cu "am avut multe prietene, ma plac multe fete" nu conteaza. Tocmai, ai nevoie de cineva care sa te iubeasca si tu sa-i impartasesti sentimentele. Asa ca NU cred ca "gresesti" undeva, ci doar iti trebuie dragoste, asa cum a zis si @greece12 (care dupa parerea mea are dreptate si are un raspuns ff bun).

| neutrino a răspuns:

Esti un norocos sau un laudaros. Sau amandoua.

| blingbling01 a răspuns (pentru neutrino):

De ce sa ma laud cand sunt anonim thinking nu vad cu ce ma ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si esti si modest rolling on the floor minti, frate!

| blingbling01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis toate chestiile alea pentru a ma lauda in vreun fel pentru ca nu am motiv atata timp cat sunt anonim.Le-am spus doar pentru a se stii ca problema nu vine din cauza infatisarii mele sau a altor lucruri pe care le-am spus thinking Cat despre cele de la colt de strada nu vreau ca prima oara sa am parte de una careia ii dai un claxon si sare pe tine in sec 2 si de care a avut parte tot orasul laughing. Nu a face sex e la mine problema ca dinalea gasesc la mine problema este a face prima oara iar aici am nevoie si de o persoana potrivita.

| anonim_4396 explică (pentru blingbling01):

Eu nu ti-am zis nimic de cele de la colt de strada; nu-i problema mea ce fac ele sau asa ceva. Doar imi exprimam parerea ca, din moment ce descrierea facuta include o problema, dar in rest numai calitati, ar putea fi falsa. tongue N-am zis ca sigur e asa, am zis ca probabil ai omis, pe ici pe colo, cate ceva.

| Demonull a răspuns:

Bă......nasol de tine..De nervi te duceai la una cu „experiență" dacă vroiai sa o faci, dar din punctul meu de vedere nici tu nu prea ai vrea, și aștepți acea fată care sa te pună pe jar si să traga de tine, este?

| EUBMV89 a răspuns:

Dar de ce te grabesti, toate la timpul lor. Daca nu ai avut relatii sexuale pana la varsta asta, lucrul acesta nu inseamna nimic ci pur si simplu nu ai gasit probabil persoana potrivita sau esti mai timid, dar acest fapt nu inseamna ca asa va fi tot timpul. Eu zic sa nu te preocupi pentru asta ci din contra atunci cand va fi prima data sa incerci sa fie de neuitat.

| Pimpux a răspuns:

Inseamna ca esti fraier

| XxcorixX a răspuns:

Din intrebarea ta se intelege ca vrei sa faci sex imediat.De ce te grabesti? Vrei sa faci sex din dragoste sau doar din disperarea de a ajunge barbat? Cu cat umbli mai mult cu ideea ca neaparat vrei sa faci sex, cu atat nu se va intampla sa cunosti o fata pe care chiar o placi si care chiar te place si apoi sa aveti o relatie intima.
Nu te mai grabi asa, 19 ani nu e o varsta inaintata, dimpotriva.Asa ca ai destul timp sa cunosti pe cineva special, fiindca fetelor nu le prea plac virginii pentru o seara in pat.O modlaitate sa cunosti fete este cea de a iesi prin cluburi, baruri etc...
Tu spui``am m-ai avut ghinionul sa dau de multe virgine pana acum``, trebuie sa stii ca in general barbatii cauta sa aiba parte de o relatie intima cu o virgina decat cu o femeie.Si ce are daca nimeresti in pat cu o virgina? Nu vi se poate intampla nimic rau, s-ar putea chiar sa consideri experienta asta mai placuta sau mai frumoasa decat daca ai face-o cu una care a mai fost in 1000 de paturi pana acum, si riscul de a te imbolnavi este mai mic.Degeaba vrei tu o femeie daca ai sanse mari sa iei vreo boala. Sper ca te-am ajutat.

| blingbling01 a răspuns (pentru XxcorixX):

Nu sunt disperat nu asta am vrut sa se inteleaga.Dar este ceva ce eu omit sa fac pentru a ajunge la sex.Si problema mea nu este in cunoscut fete sau in iesit prin cluburi, ies Slava Domnului cunosc fete, recent m-ai aveam problema cu zona "friend" cand ma puneam sa imi caut iubita inainte imi faceam vreo 10 prietene laughing dar am reusit sa depasesc asta.

| pna a răspuns:

Bani+prostituata=dezvirginare

| blingbling01 a răspuns:

Doresc raspuns de la cei care ma cred pe cuvant straight face si eu vad norocul doar in ceea ce tine de mine. Da ok sunt placut de n fete dar unde gresesc pentru ca nu reusesc sa fac sex cu ele.

| blingbling01 a răspuns:

Mda...voi ma faceti acum sa ma intreb de ce oare am pus intrebarea asta laughing Sa va raspund in mare parte la toti nu, nu vreau sa ajung sa merg la cele cu "experienta" pentru ca am avut multe ocazii cu fete care nu prestau serviciile astea contra-cost dar erau prea experimentate daca intelege-ti ce vreau sa spun si nu am degand sa ma culc cu o "bagaboanta".Si acum sunt intr-o relatie cu o virgina sunt cu ea de 3 luni dupa care am lasat-o din lipsa locatiei sa facem sex acum m-am reimpacat dupa 3 luni este vara locatii se gasesc m-ai usor (ba la mare, mai raman si eu singur acasa) laughing Doamne ajuta.

| ZambesteZuzuTeIubeste a răspuns:

1.Ce iti place sa te mai lauzi`!:O
2.Ghinionu tau`!tongue
3.Sunt multe la colt de strada. cauta una pe acolo`!:*
Succes`!winking