| Takocska a întrebat:

A dormi impreuna cu prietena mea inseamna pacat dupa Biblie? Nu facem alt lucru numa dormim e pacat?(din cauza lui maica mea intreb ca sa am cu ce reprosa ca de mult am dezvirginito pe prietena mea). Numa vreau sa Intreb e pacat? sorry de categorie Nu va bateti joc de intrebarea mea si nici misto sa nu faceti astept raspunsuri serioase si cel mai concret primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Daca doar dormiti e ok.totusi daca o luam dupa biblie si simplul gand e un pacat.si sigur o sa te gandesti tu la ceva in seara aia...deci nu-ti mai fa griji de pacate ca faci pe zi mai multe decat poti numara.
pace

| Takocska explică (pentru RoCkKiD):

Numa la dormit ma refer ca mami ai ca un pacat rau si nu stiu ce saraca putin e dusa nu zic nimic rau ca e maica mea da daca nu ar fi... si numa doar de dormit vb si mersi multhappy

2 răspunsuri:
| Miinniiee a răspuns:

rolling on the floor
Daca stai cu ea, unul langa altul.nu unu peste altul, sau etc.nu e pacat.
Adica mna, suntenti impreuna.