| Scumpik_Marya_1982 a întrebat:

A plecat mama imi vine sa-mi bag cutitu in mine plang de cand a plecat plang si acum amu 10 minute s-a urcat in microbuz si eu plang in continu nu stiu ce se fac mi-a venit si menstruatia ma poate afecta cu ceva va rog raspunsu urgente trebuie sa plec la scoala

Răspuns Câştigător
| BndVictoria a răspuns:

Linistestete roag-o pe mama ta sa vorbeasca cu tine...Si asta cu menstruatia gandeste-te ca nu esti singura care are.Numai plange nu are rost, mama se va intoarce.Ea te iubeste mult si nu vrea sa te vada plangand!