| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 10 ani mama a plecat si vine de Pasti, si plang cand imi amintesc clipele cu ea ce pot face? De ieri plang in continu.

Răspuns Câştigător
| FuuTonN a răspuns:

Fii puternic si mama mea a fost plecat acum mult timp si a stat destul de mult la inceput si eu plangeam dar urmatoarea zii stateam cu prietenii pe afara si cand intram in casa imi ocupam timpul si uitam foarte repede uitate la 2-3 poze cu ea si iti va trece sigur dorul! fundita?

4 răspunsuri:
| NakaTaka a răspuns:

Mda...

| tsunami11 a răspuns:

Ai incurcat categoria.

| CiprianTunaru a răspuns:

Tsunami11 cum greseste omu, ia du-te drg de fr.