| Andrei2461 a întrebat:

A venit o prietena de-a mea acasa dar noi eram doar prieteni doar ca ne-am indragostit unul de altul dar ea nu mi-a spus nici eu ei. A venit la mine acasa si ne-am asezat in pat sa ne uitam la TV.Deoadata m-a sarutat mi-a dat pantaloni jos mi-a pus prezervativul (il avea deja in buzunar) si am facut. Idea este ca acum nu stiu cum s-o mai excit pentru ca atunci nu am facut nimic. Si a zis ca daca mai vreau v-a trebui s-o excit ca data trecuta dar eu nu am facut nimic atunci.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Viata bate filmul. Mai poti dormi cu astfel de probleme? Mergi la un medic.

Răspuns utilizator avertizat
| Phoenix231 a răspuns:

Ca de obicei fanteziile tale ma uimesc.
Mai lasale dracu si mai du-te afara unde vei vedea acolo un miral, acolo chiar vei vedea fetele reale chiar din astea bune rauuuuuuu, si nu ce vezi tu in vise sau fantezihappy.

| MaryusMN a răspuns:

Si dimineata te-ai trezit cu sperma in chilotilaughinglaughinglaughing