| PanPunPin a întrebat:

Mai demult prietena mea imi trimitea poze cu prietena fostului ei prieten spunand ca e urata si chestii de genul. acum imi tot trimite mesaje in care aud numele fostului ei spunand ca si-a schimbat prietena sau nu stiu ce a mai facut. Am intrebat-o de ce tot imi spune de fostul? si mi-a raspuns ca nu ii pasa absolut deloc si ca o prietena i-a spus. in mesajul acela radea oarecum de el. Ideea e ca pe mine ma deranjeaza. Oare se mai gandeste la fostul? imi spune mereu cat de mult ma iubeste si stiu ca ma iubeste dar... ma deranjeaza ideea asta.

Răspuns Câştigător
| Bibble a răspuns:

Se gandeste la el... si simte nevoia sa vorbeasca despre el. Dar asta nu inseamna ca il iubeste, poate ca simte o 'ura' pentru el pe care vrea sa o impartaseasca. Gandeste-te ca daca ar simti ceva pentru el, nu ti-ar spune tie sub nicio forma, deci nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi. E bine ca iti spune tie problemele ei, inseamna ca are incredere in tine. Si totusi mai e o varianta. poate ca vrea sa te faca gelos. Gandeste-te la ceea ce ai facut tu, poate ca i-ai spus ceva despre vreo fata sau te-ai comportat frumos cu o fata fara sa vrei in prezenta ei si pe ea a deranjat-o. Fetele raspund des ' cu aceeasi moneda'

| PanPunPin explică (pentru Bibble):

Mulțunesc. Am discutat cu ea si cu niste prietene pe tema asta si sunt convins ca nu mai are nimic cu fostul happy

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai dreptate, se gandeste la fostul. Si se gandeste serios, pentru ca tu ar fi trebuit sa fii ultimul caruia sa ii spuna asa ceva. Ai grija sa nu iti faca o surpriza daca fostul se hotaraste ca o vrea inapoi.