| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 luni m-am jucat cu iubitul meu si a bagat putin capul penisului in vagin(vreo 5secunde). Luna urmatoare, mi-a venit ciclul cu 5 zile mai devreme. Si acum trebuie sa imi vina pe 23(azi). Credeti ca imi va mai veni? Ma tot bate gandul ca data trecuta a venit asa...pentru ultima data si ca luna asta nu va mai veni. Am auzit si de menst in timpul sarcinii in primele luni si vreau sa stiu daca am avut parte de asa ceva luna trecuta. :-s si daca imi mai va veni luna asta.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Aa.Pai in 5 secunde nu cred ca a ejaculat happy
Nu prea ai de ce sa-ti faci griji

21 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Aww cred ca esti un mare stres pentru iubitul tau din moment ce pui o intrebare ca asta.

| Buttercup30 a răspuns:

Nu te-a dezvirginat.Automat nu e vreun risc de sarcina

| Buttercup30 a răspuns:

N-are timp asa repede happy

| Buttercup30 a răspuns:

pai o zi-2 mai poate sa intrazie
daca iti mai intarzie 2 zile du-te la doctor straight face
dar nu avea cum in 5 secunde

| Buttercup30 a răspuns:

Ai mai mult de 5 ani de menstruatie?
Ca in primii 5 ani perioada dintre ele e neregulata.
Mai bine te duci la ginecolog.Dar chiar nu are cum in 5 secunde straight face
Inteleg ca esti ingrijoratadar asa repede e foarte, foarte, foarte putin probabil

| Buttercup30 a răspuns:

Da,sa ma anunti si pe mine ce iese big grin
O sa am dreptate :*

| Buttercup30 a răspuns:

Nu mai e niciun pericol de sarcina thinking
n-ai decat sa te duci la ginecolog cu problema menstruatiei

| Buttercup30 a răspuns:

Este bine :*

| cryss_1476 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in vaginul tau nu esti insarcinata. pentru siguranta ta, ia-ti un test de sarcina si te convingi.

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Ce varsta ai? pana pe la 16-17 ani (parca), ciclu iti vine neregulathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este primul act sexual @buttercup
@gabytzu, am 16 ani si 5luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@update: nu am semne de sarcina: nu am luat in greutate, nu am pofte, nu am greturi.etc

ma rog.mai e un lucru de precizat: in seara dinainte sa imi vina ciclu(din ianuarie), am mancat seminte multe. de dimineata, ciclul asteptat a debutat cu o super mega maxima durere(de obicei ma doare la menstr) si am si vomitat. Acum nu stiu, as vrea sa dau vina pe seminte pentru asta.

Luna asta(februarie) pe la inceput, ma durea ovarul drept. m-a durut vreo saptamana. Luna trecuta(ianuarie) aveam ceva la sani, daca ii frecam sfarcu' ma durea tare.

Azi suntem in 24( prima zi de intarziere) si nu a venit inca ( ora 7:10)
Revin cu informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ pai nu a ejaculat, eu ma gandeam la lichidul seminal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi, 25.02. 2011, a 2-a zi de intarziere. waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ sunt in a 3-a zi de intarziere.si uneori ma mai doare usor burta(gen 2-3s) ca si cum ar trebui sa imi vina si totusi nu imi vine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ imi simt sanii mariti si ma mananca sfarcurile :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a venit in thinking 2004...deci am vreo 7 ani?!
revin de dimineata cu un post sa zic ce s-a mai intamplat. a inceput sa ma doara putin de tot burtica la intervale scurte de timp. poate poate.big grin
daca nu...luni la prima ora fac un test sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ e dimineata, ziua a 4-a de intarziere. De ieri au inceput sa ma doara sfarcurile cand le strang intre buricele degetelor si sanii s-au intarit.

[Luna asta m-a durut ovarul drept]

sigh of doamne...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ maine dimineata fac un test. Am facut unul in seara asta si a iesit negativ dar nu stiu cat de precis este sad
Am emotii pentru maine dimineata :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Testul de azi dimineata a iesit negativ. ciclu tot nu mi-a venit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In sfarsit, s-a terminat asteptarea. mi-a venit ciclul :X doamne ajuta day dreaming