| DerpRo69 a întrebat:

Acum 2 săptămâni am mers cu vecina mea de bloc si iubitul ei la un nou mall din orasul meu recent deschis.Trebuia sa ne vedem cu o prietenă de a vecinei cu care am vorbit si eu pe mess timp de ceva timp inainte sa ne vedem si din prima zi am aflat ca ma place ceea ce mi se părea imposibil.Adică am vorbit pe mess si deja ma plăcea lol.Ma rog si am ajuns acolo ne-am vazut.Arăta asa bine (ma rog si acum arată laughing) ) voiam sa ma dau pe langa ea.Am pupat-o cand nu se astepta si a rămas stana de piatră si la sfarsitul zilei acasa mi-a dat mesaj:Suntem împreună? I-am zis ca da si totul bine si frumos.M-am vazut din nou cu ea insa doar cu vecina(sunt bune prietene si era o zi din aia in care iesi cu fetele si esti singurul băiat si nu ai ce face decat sa stai după fundul lor)Am stat pe o canapea intr-un loc unde sunt multe jocuri electronice si mi-am pus bratul in jurul ei si ea si-a pus capul pe umărul meu da nu a vrut sa o pup.nici măcar la sfarsitul zilei nu a vrut si mi s-a părut ciudat.Am trecut peste si a trecut o vreme in care doar am vorbit pe mess si nu ne-am vazut. Daca imi trimitea mesaj eu in 2 secunde ii raspundeam ca eu de fel răspund repede da ea chiar daca ii raspundeam repede ea dădea mesaj după 1 ora si de o vreme nici nu prea mai mare chiar asa interesată sa mai vorbească cu mine.Parca se simte obligată bine asta e doar teoria mea si din cauza asta imi mai si pierd idei de vorbit cu ea si ii tot propuneam sa ne vedem dar ba ca nu poate ba ca iese cu prietena ei (alta fata) si vrea sa stea numai cu ea.Si astăzi am vb ceva mai serios cu ea pe mess si a zis ca ea crede ca am facut o greseala ca m-am combinat cu ea si asta o face sa fie asa.Ce ar trebui sa fac ca sa o scot din faza asta?
Multumesc anticipat ca ai stat si ai citit asta :* :*

Răspuns Câştigător
| adatvp a răspuns:

Sa ii dai putin spatiu, chiar daca iti place, las o putin sa singura, nu ii da mesaje prea des ( sau las o pe ea sa iti dea ), nu o invita in oras, fi putin rece cu ea, si daca chiar te place o sa inceapa sa afle de ce ai atitudinea asta (isi va da interesul sa vada ce e gresit). Daca nu face asta inseamna ca e dezinteresata si nu are rost sa iti bati capul cu ea happy

1 răspuns: