| Pissy a întrebat:

Acum 3 saptamani m`am despartit de prietenul meu pentru ca n`am vrut sa-i mai fac sex oral.Cu 2 zile inainte de asta am fost despartiti 2 saptamani din cauza certurilor zilnice pentru ca se schimbase, era mai rece si indiferent. In fine.sa revin la subiect. i-am spus ca nu vreau sa-i mai fac oral pana nu se schimba.Am inceput sa ne certam pe motivu asta si ne-am despartit. Avem prieteni comuni si am considerat ca nu e bine sa stau cu ei o perioada pentru ca va fi si el prin preajma.Ma sunau si nu le raspundeam, asta s`a intamplat timp de o saptamana, iar dupa aceea telefonul a incetat sa mai sune.Acum 1 saptamana m`a sunat fostul meu prieten si mi-a spus ca a vazut niste conversatii dintre mine si un fost iubit si ca o sa ma faca de ras in fata tuturor cunoscutilor. i-am inchis telefonul` si am intrat pe mess sa-i cer conversatiile, nu a vrut sa mi le dea si a inceput sa ma faca "tarfa, zdreanta. ". Am rugat`o pe o prietena sa vorbeasca cu el si sa-l linisteasca si mi-am adus aminte de conversatii. Ea i`a spus ca un prieten de`al lui stie care e motivu pentru care am vorbit cu fostul meu iubit.Acesta a recunoscut ca stia de conversatii.Eu incercasem sa-i dau intalnire fostului mei iubit pentru ca stiam ca toti prietenii meu vor sa discute cu el despre ce s`a intamplat intre noi in trecut ( ca s`a folosit de mine, m`a dezvirginat, m`a lasat si gravida si dupa m`a parasit ). Prietenul meu a inteles, s`a enervat destul de rau si acum nu ma cauta.Eu nu eram de fata cand au vorbit ei, dar mi-a spus prietena mea tot ce s`a petrecut.Acum nu ma cauta, nu ma suna, pe mess nu ma baga in seama... Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Cauta pe cineva care te iubeste asa cum esti

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Scrie mai ordonat că pricep foarte greu şi pe alocuri nimic din ce-ai vrut să spui.
2. Relaxează-te. N-ai pierdut nimic. Răbdare, stai singurică vreo 6-12 luni (a se citi NU te implica în nicio relaţie doar ca să uiţi de fostul că-i faci şi unuia nevinovat rău şi ţie) şi apoi începe din nou, încet, încet să cunoşti alţi bărbaţi.
3. Eu acu pricep că voi sunteţi mai multe dar chiar şi-aşa, nu se termină lumea cu un bărbat.
Hai noroc.

| Anca a răspuns:

Eu am un singur sfat : Nu mai face sex oral oricui!
Si el din cate spui tu, era un oarecare, nu o persoana importanta in viata ta.

Sexul oral nu-l practici la ordinea zilei cu oricare iubit pe care il ai, decat daca vrei sa devii experta in asa ceva.

Eu am facut sex oral unei singure persoane, si asta dupa ce locuiam impreuna de 1 an si am avut o relatie de 3 ani.
Apoi, nu am mai practicat acest fel de sex pentru ca am considerat ca nu au meritat urmatorii si nici nu am mai avut relatii de f lunga durata in care increderea sa fie baza, pentru a mai face asa ceva.

Eu n-as putea face sex oral inainte sa ma asigur ca prietenul meu si-o baga intr-o singura gaura ( a mea )!

| Izabelaisa a răspuns:

Au nu intelesei nimic da-mi id tau in mesaj si vb acolo straight face
daca vrei hai te-am pupat :*!
si calmeaza-te!

| Sapphire a răspuns:

Stai in banca ta, uita-l. Nu merita. E foarte clara treaba cu tipul asta. A vrut oral, a vazut ca nu vrei si la revedere. Acum vrea sa te santajeze intr-un fel cu conversatiile alea ca sa te intorci la el si dupa sa te duca din nou de nas. Sincer, e pierdere de timp.

| 4ever_5725 a răspuns:

Relaxeazate nu ai ce face mai bine cautati pe cineva sa te placa cum esti

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Baiatul ala este un nenorocit care te vrea numai pentru sex. Asa ca stai linistita, nu te merita. Un baiat care iubeste o fata cu adevarat, o iubeste indiferent de cum fac sex si daca fac sexwinking. Si data viitoare, chiar daca iti promite si luna de pe cer, nu mai face sex cu un baiat daca nu esti sigura ca te iubeste sau tine la tine foarte mult incat sa nu te santajeze emotional pe urma.

| alexutza697595 a răspuns:

Uita-l. In legatura cu sexul faci ce crezi tu ca poti si cand esti pregatita.
Nu te iubeste, cam asa se vede din ce ai scris. Mult noroc. Si daca baiatul ala te-a parasit dupa ce te-a lasat gravida. Lasa-i sa vorbeasca, pentru ca el nu a stiut sa aprecieze. Degeaba rad ei de tine. Of, numai de nesimtiti ai dat. O sa vina si vremea ta. Deocamdata calmeaza-te si ai grija de tine.

| чnÐяч a răspuns:

Esti tampa, se foloseste de tine, mai vorbeste si urat ca un handicapat si tot tu plangi ba fetito ca nu te mai suna? Jesusoh go on shot yourself