| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua zile am mers la o fosta iubita acasa, ne-am uitat la un film.Am inceput sa ne atingem si sa ne sarutam ea fiind singura acasa dupa care sa facem sex ( neprotejat), ea a inceput sa geama de placere si atunci am auzit-o pe mama ei spunand " Corina, esti acasa?" ne-am imbracat repede iar eu am plecat acasa.Credeti ca s-a prins ca faceam ceva? Se auzea destul de tare ce faceam si ce ne spuneam acolo.Acum ea spune ca ii e rusine sa mai dea ochii cu mama ei.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logic ca s-a prins laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil mama ei si-a dat seama cam ce s-a intamplat. Reactia pe care o va manifesta fata de fiica, depinde de varsta mamei, de nivelul de educatie si mai ales in functie de gradul de libertinism al convingerilor ei morale si etice. Bineinteles ca si varsta fostei iubite, are un rol foarte important... in a mai da ochii cu mama. big grin