| bombonica_4469 a întrebat:

Acum mi-am dat seama ce am pierdut. Un baiat s-a tinut dp mine un an, venea pe la mine, ieseam in oras, la disco etc.Il consideram doar un simplu prieten, dar el ma iubea ft mult.Toti isi dadeau seama, numai eu nu. D n ori a incercat sa stea cu mine si eu nu am vrut.De curand s-a combinat cu o fata(nu prea are o reputatie buna, asa zicea si el). Acum are vreo 4-5 luni de cand sta cu ea.Intr'o seara am incercat sa il sun si mi-a dat un msj si mi-a zis sa il las in pace, sa nu il mai caut.Acum imi doresc din tot sufletul sa fiu cu el.Sincer nu stiu ce sa fac, vreau si eu sfatul vostru sincer.

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Iubesti pe naiba. E doar un soi de, cum spuneti voi, "oftica", te simti privata de atentie. Nu mai ai de cine sa-ti bati joc.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se cheamă "game over". Există unele "soluţii" dar în realitate, nu mai ai ce să faci. Data viitoare fii mai atentă. Nu-ţi zic să dai crezare tuturor care "îşi dau ei seama aşa" dar totuşi, când doi oameni îţi spun că eşti beat, e bine să mergi să te culci.
тecнιннιla, vrei te rog să înveţi să scrii pe româneşte? Ce mama dracu' e aia că-mi trebuie dicţionar şi tot nu pricep o iotă!

| gigiro a răspuns:

Foarte bun raspuns ai primit de la Techihila(?). Scrie-i o scrisoare-e cea mai indicata in astfel de situatii, si explica-i ca atunci erai inca incapabila sa intelegi daca e vorba de dragoste sau doar pura camaraderenie. Spune-i ca de abia acum te-ai maturizat, si ca ai inteles, ca erai prea mica si fara experienta. Spune-i ca-ti pare rau si ca esti dispusa sa il astepti pana se va certa cu fata respectiva care nu-i de nasul lui. Chiar daca s-a culcat cu ea, el tine acum la ea, dar pe viitor se va plictisi. Spune-i ca macar ar trebui sa te respecte pentru faptul ca nu cedezi asa usor si ca trebuie sa-ti dea o sansa. de a indrepta lucrurile.Deseneaza-i o inima care plange, si buzele tale.si sper sa-l indupleci. Mult romantism, pentru ca el a fost tare ranit.

| тecнιннιlα a răspuns:

El a vrut. u i`ai intors spatele happy

Acum e invers.

Incearca sa vz poate mai vrea totusi poate iti mai da o sansa. dar slabe sanse happy

Sti cum se simtea el? Exact cum probabil te simti u akwm.

Poate o sa`mi reprosezi ce`ti spun si cum mi te adresez dar sti bine ca am dreptate happy.

Bafta. poate reusesti :*.

| Sp1kE a răspuns:

Sincer incearca sai exiplici printr-un mesaj sincer sincer tot ce simti pentru dansul si spune-i ca ai fost putin cam nah si ca nu tiai dat seama, atat iti zic un mesaj sincer in care sa iti exprimi toate sentimentele si scuzele pentru ignorantabig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocksuckershappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce penibila esti. Monika are perfecta dreptate. Dupa ce a incercat un an sa fie cu tine si ti-ai batut joc de el, acum mori de ciuda ca s-a luminat si si-a gasit alta gagica. Mai ai si tupeul sa-l suni. Bleah.