| Angiangiangi a întrebat:

Acum o luna am facut o pentru prima data.
Acum 3 zile mi-a venit ciclul totul e ok, problema ii ca azi am simtit cum ceva mai mare imi vine in jos, initial am crezut ca e sange inchegat, dar cand m-am uitat era un fel de pielita
Imi puteti spune ce e?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa fi fost o bucata din membrana care acopera endometrul. Sau un fragment de artera/vena provenit din endometrul insuficient de bine destramat, ori o bucatica de sange inchegat. Sanatate!

| Angiangiangi explică (pentru corbulalbrosu):

Explica mi te rog mai pe intelesul meu, ca din asta nu mi dau seama daca e de rau sau nu. Sange inchegat nu e, pentru ca stiu cum arata.

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu este nimic grav stai linistita,

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Cea mai halucinanta si incredibil mostra de ''prostie pura'' ce poate fi vazuta ssi citita : ''....ca endometrul nu a fost destul de mult destramat la deflorare.'' NO COMMENT rolling on the floor rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Mai @Mihai23Nicu23 mare minune ca te-a cuprins in fine rusinea si ai sters acel raspuns de o imbecilitate dezarmanata! Ma intreb daca ''mintiuca'' ta are macar si o singura circumvolutiune? pentru a avea cea mai vaga idee cu privire la ceea ce este ENDOMETRL? unde este acesta situat? si mai ales cum poate fi acesta ''destramat prin DEFLORARE''. Esti convins ca raspunsul tau este corect? Pe ce se bazeaza afirmatia ta data in acest caz? acum 7 ore | Mihai23Nicu23 a răspuns:,, Nu este nimic grav stai linistita,''
thinking