| CristianPreda a întrebat:

Ajutati-ma TPU! Astazi, am stat in parc cu prietena(nu sunt decat de o zi cu ea)si mai era un coleg de la mine din clasa cu noi.Si el o placea pe ea.El a venit la mine si mi-a zis :"Ba fatalaule,sarut-o ma fraiere" si eu, am cedat si am sarutat-o.Ea este o fire mai sensibila. Credeti ca s-ar putea desparti de mine.Colegul meu i-a zis ca am facut pariu cu el ca nu pot sa o sarut dar nu a fost asa.Eu chiar o iubesc si chiar nu vreau sa o pierd cryingcryingcryingcrying. Va rog. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| anonima2906 a răspuns:

Spune-i adevarul. Povesteste-i ce s-a intamplat pas cu pas si sigur va intelege! Nu mai amana asta pentru ca va crede ca tot ce a spus colegul tau e adevarat. Succes! happy

12 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Cum sa iubesti intr-o zi? raised eyebrows

| SmRpT a răspuns (pentru zuzu):

La 14,15 ani ai lui ce ti se pare anormal?

| zuzu a răspuns (pentru SmRpT):

Ehhh`. la 13.14.15 ani. Toti se iubesc de nu mai pot si cica sufera dup-aia.oh go on
Totusi. Iubirie intr-o zi?raised eyebrows Pe bune?

| SmRpT a răspuns (pentru zuzu):

Poate la el "a iubi" si "a placea" pe cineva sau a considera dragut, e una si aceeasi chestiethinking, acum eu stiu depinde de la persoana la persoana. daca el asa considera e treaba luitongue

| zuzu a răspuns (pentru SmRpT):

Trist in cazu astahee hee.
Dupa o zis o iubeste de nu mai poate si peste 1 an ce-i mai face? oh go on

| SmRpT a răspuns (pentru zuzu):

Intrebarea mea este daca ajunge sa aiba un an impreunalaughing...sau ii spune "te iubesc!" tot timpu'laughing

| CristianPreda explică (pentru SmRpT):

De fapt, eu o plac de mai mult de 3 luni pe aceasta fata dar nu am avut curaj sa-i zic.eu cand sunt langa ea, imi bate nima sa-mi sara din piept si nu stiu ce sa-i mai spun, dar ma calmez.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru zuzu):

Corect,la 15 ani se iubesc de nu mai pot si peste 1 an...hai sa fim seriosirolling on the floor

| SmRpT a răspuns (pentru CristianPreda):

Vezi,acum ai zis ca o placi, faci progrese..mai sus ai zis ca o iubestithinking

| zuzu a răspuns (pentru SmRpT):

laughingpai. Cam asa ceva ca altfel nu-mi explic.laughing

| Anemarrie124 a răspuns:

Stai linistit eu sunt fata si cand am inceput eu o relatie cu un baiat...M-a sunat un baiat(car ma place) si mi-a spus ca iubitul meu facuse pariu cu prietenul lui ca se comb. cu mine.
M-am simtit au dar i-am spus lui am vorbit si totul merge bine si acumhappy

| BkingB a răspuns:

Spune-i adevarul daca te iubeste te crede daca nu, nu o sa te creada. FUNDA?