| BackAgainToTPU a întrebat:

Ajutor! am nevoie de ajutorul vostru pana la 11 jumatate, ma bazez pe voi pentru ca mereu m-ati ajutat! va rog foarte mult sa ma ajutati, dau funda promit! Este foarte urgent! Pot sa o conving pe profa sa nu imi treaca nota?
Este o profa destul de ciudata, la lucrare am tinut caietul deschis in banca(era si ghiozdanul) am vrut sal inchid dar daca il inchideam nu vroiam sa ma vada profa cu caietu si daca il inchideam in banca imi cadeau toate cartile. M-a durut capul toata ziua cand mi-a luat profa caietul si era deschis si tpocmai la un subiect din lucrare! Nu m-am mai putut concentra si sigur iau un 4!
a zis ca imi scade punctele din oficiu!
Eu am un 9 si 2 de 10, ce ma fac?
Daca ii spun, ma crede? am taiat o groaza pe lucrare ca nu m-am mai putut concentra!
Faza e ca dupa ora de bio stiam toate lectiile! put si simplu am avut un moment mai prost, dar nu stiu cum sa ii zis profei, cand si unde ca sa ma creada!
mentionez ca i-a dat o a doua sansa la un obraznic!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicoletta_9240 a răspuns:

Ii zici "Bine ca la x care e obraznic i-ati dat o a2-a sansa si mie nu-mi dati "(Of course dupa ce ii vb frumos si o rogi din inima)Ciudat pentru ca si mie mi s-a intamplat asta cu un coleg obraznic si tot la ora de biolaughing La mine a mers :* Succes

| iulikbomb a răspuns:

Incearca sa ii vorbesti cat mai frumos si deschis.iti ceri iertare si ii zici ca nu ai copiat si ca drept dovada spune-i sa te asculte pentru ai dovedi ca stii.incearca sa ii vorbesti cat mai frumos si ii ceri scuze. sper sa te ajute:dbaftakiss