| aLyNuSh a întrebat:

Ajutor.Am o mare dilema si nu stiu ce sa fac. Sa incep povestea.Acum 2 ani am cunoscut o fata a fost dragoste la prima vedere. Dupa 5 luni de asteptat am facut sex. Eu eram foarte gelos atunci. Iar ea ma tradat pentru prima data. dupa 1 saptamana cu noul iubit au facut sex. Apoi ne-am impacat... iar ma trdat. Cu noul prieten dupa 2 luni a facut sex. Apoi ne-am impacat din nou ma tradat. Cu noul prieten dupa o zi a facut sex. Apoi sa intors la mine sa rugat de mine sa ne impacam si am acceptat pentru ca o iubesc enorm chiar daca m-a facut sa sufar. Acum de 3 luni este foarte cuminte nu mai vorbeste cu nici un baiat. Dar eu ccand imi aduc aminte ce mi-a facut ma simt extrem de prost si imi vine sa-i dau papuci. Ce spuneti ce sa fac? Eu am 16 ani acum iar ea 14.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu doresc nimanui sa treaca prin ce treci tu acum, nici dusmanilor!
Ai parte de cea mai ingrozitoare relatie cu putinta, ma uimesti cum de rezisti.Ar fi trebuit sa o lasi de la prima iesire a ei,acum erai mult mai bine.
Ai iertat-o,a gresit iar si tot asa.
Ea s-a invatat sa te insele si tu te-ai invatat s-o ierti,asta e relatia voastra.
Pentru ea,s-o ierti este dovada ca o iubesti si pentru tine,inselatul ei este dovada ca nu te iubeste si te ambitionezi s-o faci sa te iubeasca!
Acum,ca o vezi cuminte,te deruteaza si incepi sa realizezi enormitatea faptelor ei.
Nu-ti fa griji,o sa-i treaca, te va insela din nou.
Vezi, faptul ca e cuminte pe tine te face sa crezi ca te iubeste.Si,satisfacut,iti relaxezi mintea si simturile si incepi sa gandesti...cu adevarat!
Fata asta,oricat o iubesti tu, nu te iubeste, nici nu are idee ce inseamna sa iubesti.Si la tine,de fapt,e mai mult o ambitie si o incapatanare nebuna sa fie a ta, decat dragoste.
Sfatul meu este sa o scoti din viata ta.
Stiu ca nu poti, dar nu poti acum.Asteapta sa te insele din nou,fii sigur ca o va face si, atunci, las-o.Va fi cel mai bun motiv,si pentru tine si pentru ea.
Nu duce la extrem o relatie bolnavicioasa cum e cea pe care o aveti voi doi,omul innebuneste usor,sa nu ajungeti la tragedii mai mari.
Deci,fii tare si asteapta.
Exista multe fete atat de curate la trup si la suflet,sa le bei intr-un pahar!
Pe tine nu stiu cine te-o fi blestemat,de ai avut asa un ghinion!
Hai,stai si judeca, pleaca de langa ea cum ti-am spus si abia pe urma cauta-ti drumul.
Mult noroc, tare mult!

12 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Adica ai facut sex cu ea la 12 ani si 6 luni? misto povestea, te credeam daca ziceai ca tu ai 22 si ea 21

| doarEu001 a răspuns:

Hmmm urat din partea eithinking eu zic sa ai mare grija; ea poate sa profite de situatie pentru ca stie ca tu o vei ierta pentru ca o iubesti si sa te mai insele...sunt curioasa, tu ai fost primul din viata ei? e micuta si totusi deja s-a cucat cu cativabig grin fii cu mare bagare de seama pe viitor daca mai vrei sa continui.tu spui ca de 3 luni e cuminte, dar bagi mana in foc pentru asta? oricum eu sper sa se fi invatat minte si sa nu mai calce stramb.totusi eu nu cred ca te merita, daca te iubea nu te insela de atatea orihappy

| aLyNuSh explică (pentru doarEu001):

Am incercat si cu altele...dar nu merge. totul ma aduce la ea.

| Alex_1359 a răspuns:

happy stiu sentimentu am si eu o poveste asemanatoare, doar ca nu s-a culcat cu altii, parerea mea scurt si la obiect e sa-ti gasesti pe alta happy stiu cum e tongue dar crede-ma e mai bine, iti faci mai mult rau cand esti cu ea si iti aduci aminte de trecut, decat cand esti fara ea happy bafta si mult succes tongue

| Barbiiiiee a răspuns:

La 14 aniiiiiii ea se culca cu fiecare prieten nou? Tu nu`ti dai seama la cine tii frate! Te inteleg, dar ia fa`i si tu asa sa vedem.cum se simte? eu nu inteleg fetele astea.eu stau de 2 ani cu prietenul meu, chiar cu frica`n san sa nu-l pierd si ea cand se despartea de tine se culca dupa o zi sau o saptamana cu altu? Si la 14 anilaughing serios accum.fii atent la cine tii.Si mult SUCCES

| YuuLyan a răspuns:

Frate...daca tot asa face pana la infinit e clar oh go on.hai ca merge odata, da ea a facut de 3 ori asa...deci e clar ca o sa faca in continuare happy

| YuuLyan a răspuns:

Frate fa ce vrei da sa nu plangi peste cateva luni...fa ce simti asa e cel mai bine ...baftahappy

| dolcEE a răspuns:

E curva rau frate; lasa-ne si noua nr ei de telefon laughing)

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Wtf! asta vrea sa fie o gluma sarcastic vb se repeta se repeta aceeasi chestie de fiecare data dar daca thu spui ca o iubesti te-ai intrebare daca ea te iubeste laughing in fine pare totul o gluma rolling on the floor oh go on

| aLyNuSh explică:

Deci spune-ti sa-i dau papuci? Acum se comporta excelent face orice pentru mine. Fce ce-i zic eu.

| aLyNuSh explică:

Povestea e adevarata. Va rog raspunsuri serioase

| secret_7976 a răspuns:

Mai dai un timp sa veizi pana cand rezista!