| soony a întrebat:

Ajutor deci iubesc un baiat extrem de mult as da orce pentru el...insa cind ne-am cunoscut el s-a indragostit de mine de la prima vedere eu insa nu, peste citeva zile mi-a spus ca ma iubeste...eu i-am zis cas prea mica si nu vreau relatii(eu 13, el 16)dar cu timpul m-am indragostit de el asa de mult tot timpul ma gindesc la el.dar acum cind i-am zis ca vreau sa fiu cu el si il iubescsi eu mi-a spus ca are prietena si oricum eu l-am refuzat.nu pot sa stau fara elsadce sa fac ce sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| DandYgiRL18 a răspuns:

Situatia ta, este una foarte intalnita, si nu conteaza diferenta de varsta, ci dragostea. Il iubesti insa iti pot spune cu ochii inchisi ca ai doar un an de adolescenta ( de la 12 ani in sus ). Te voi ajuta pentru ca trebuie :
1. Vorbeste cu el mai des, nu te milogi insa de dragostea lui, pentru ca altfel te va crede o disperata. Poarta-te frumos, fa-i un cadou.
2. Daca asta nu merge, roaga pe cineva sa ii distraga prietena din preajma, in timp ce tu stai cu baiatul care il iubesti. Asta functioneaza de cele mai multe ori.
3. Daca nu merge, fa-l gelos, si arata-i ca el e cel care va pierde daca nu sunteti impreuna.

10 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Pai cred ca are dreptate baiatu...l-ai refuzatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

N-ai ce face. L-ai pierdut pe mana ta! Oricum, mai asteapta cativa ani.

| Muggz a răspuns:

Asa meriti!

| teiubesteuna a răspuns:

Eu zic sa te idragostesti alta data! nu e baiatul potrivit, asta cred eu, mai asteapta... SUCCES, oricum! ai nevoie

| scorpy72on a răspuns:

Sall iti dau adresa mea de mess daca vrei imi dai accept daca nu... nu

| soony explică (pentru scorpy72on):

Da bine ok da-o

| scorpy72on a răspuns (pentru soony):

E turic_nicu

| soony explică (pentru scorpy72on):

Scuze dar poti sa-mi dai linkul de fb?

| scorpy72on a răspuns (pentru soony):

Sigur iti dau numele daca vrei si ma cauti.Dai acolo Nicu TuRic