| bogdan133 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Iam spus unei colege ca o plac ( prin mesaj ) ia mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata apoi i-am spus daca vrea sa iesim si a spus ca nu ca se ajunge prea departe sa nu ma supar pe ea dar ia ma vede doar ca un amic nu cau un gagic. Luni la scoala la ora de religie ea se simtea cam rau eu mi-am sprijinit mana de banca ei intamplator cand sa o trag sa scriu ea ma prin se mana si celalta mana sia pus-o pe gatul meu. Ce sa mai cred acum?

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Întreab-o.
Vorbeşte cu ea.
Îndoiala te macină tot mai mult pe zi ce trece.
De ce,când poţi afla de la ea ce se întâmplă?
Ai mai multe avantaje când îi spui tot ce simţi în faţă, deoarece îi poţi urmări toate privirile şi toate reacţiile, astfel poţi vedea care este purul adevăr.
Nu întotdeauna vorbele spun ce simte inima...

| Rahhy99 a răspuns:

Eu cred ca te placewinking doar ca poate nu vrea sa isi faca un iubit, poate nu este pregatita mai comunica cu ea mai vorbestei dar fi sincer poate asa o vei cuceri

| Rahhy99 a răspuns:

Eu cred ca te placewinking doar ca poate nu vrea sa isi faca un iubit, poate nu este pregatita mai comunica cu, ea mai vorbestei dar fi sincer poate asa o vei cuceri