| NSSNoShitsSherlock a întrebat:

Acum aproximativ o lună m-am masturbat și mi-au ieșit din penis niște particule albe. Nu mi s-a mai întâmplat. Știți cumva ce a fost? Mulțumesc.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Praf de stele

| SG1995 a răspuns:

Spermă sau lichi preejaculator e ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ultima ta grija, eu m-as concentra asupra faptului ca ai capacitatea de a vedea perticulele...

| GoldandSilver a răspuns:

Probabil a fost o preejaculare sau o ejaculare mai concentrata ca sa zic asa, oricum, banuiesc ca nu ai patit nimic daca e de acum o luna.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Razbunare de la El. (te-a speriat sa nu mai faci pacate)

| SG1995 a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Mor laughing asta credeam eu când am spermat prima dată.

| forgetmynutella a răspuns:

Daca ai scapat de ele acum o luna, inseamna ca nu a fost nimic grav...a fost doar o ejaculare mai concentrata...nu iti fa griji