| Izabella312 a întrebat:

Ajutor TPU. Am 15 ani si nu am sani mai deloc. Am ciclu de la 12 ani si atunci mi-au crescut putin dar de atunci au ramas la fel. Desi stiu ca nu e nimic ce pot face pentru a-i mari, apelez la voi si va intreb. oare de ce sunt asa micuti? Mama mea are sanii medii si mi-ar placea macar ca ea sa ii am la fel. Precizez ca am o sora de 19 ani care nu are sani. Ajutor!

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ingrasa-te sau invata sa te accepti asa cum esti

| corbulalbrosu a răspuns:

Subscriu in totalitate parerilor enuntate de cativa de dinaintea mea. Sanii bine proportionati in raport cu dimensiunile corpului sunt de regula cei mici, care incap in causul palmelor si care sunt fermi incat sunt in stare sa "sparga" bluzele cu sfarcurile.Cineva care te va place candva o va face pentru ceea ce esti/vei fi tu si pentru caracterul tau, nu pentru modul in care arati. Poti fi sigura ca nu esti singura in situatia aceasta si de asemenea poti fi la fel de sigura ca la un moment dat toate femeile indiferent de felul cum arata isi intalnesc jumatatea, perechea adevarata.Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Fii sigură că sunt mulți băieți cărora le plac exact fetele ca tine - cu sânii mici și tari.

| Radu284 a răspuns:

Pai probabil ca e gentic, poate bunica din partea mamei sau a tatalui aveau sani foarte mici? probabil ca o sa iti mai creasca dupa ce vei naste.

Esti foarte slaba? Daca da, si asta poate fi un motiv.

| MidnightR a răspuns:

Am sa trimit pe cineva sa-mi citeasca din codul tau genetic, poate aflu.

Crezi ca ramai nemaritata daca ai sanii mici?

| AlissBrie a răspuns:

Nu ar trebui ca acest aspect sa reprezinte un complex...cine te place te place asa cum esti si gata!winking Banuiesc ca ai multe alte calitati, iar marimea sanilor nu te face pe tine.Ca sa zic asa.

| ale153 a răspuns:

Poate fi ceva genetic! Dar trebuie sa iei in considerare faptul ca sanii sunt in cea mai mare parte grasime si daca esti slaba, asta poate explica. La urma urmei fiecare corp este diferit. happy

| Deliiiiiia a răspuns:

Hey..incearca sa.i masezi! ...in fiecare seara si dimineata (aproximativ)..astfel..vei stimula circulatia sangelui....si vor mai crese!winking bafta!

| MachoManRandy a răspuns:

Ne trebuie poze pentru a putea evalua seriozitatea situatiei.