| itsme29 a întrebat:

Buna! Am 15 ani (165cm si 45kg) si am sanii foarte mici, abia daca au crescut putin. Am ciclu menstrual de 2 ani. Mama mea are sanii mari. E posibil sa nu am sani deoarece sunt subponderala? Ce ar trebui sa mananc pentru a le stimula cresterea? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineintele sca nu ai sani fiindca esti intr-adevar super-slaba (subponderala).
Pune mana serios si hraneste-te sanatos, fiindca hormonii tai de crestere au stagnat si nu te mai dezvolti.

| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ai destul timp pana la 18. Daca si atunci nu vezi mari schimbari, inseamna ca ai luat gena de la tatal tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp sa te dezvolți până la 18 ani, nu-ți face griji.

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca inveti bine ai sa ai la 18 ani sani mari.

| itsme29 explică:

Tin sa mentionez ca acum aproximativ 2 ani am inceput sa tin deficit caloric ca sa slabesc (de la 60 kg)