| deejay a întrebat:

Ajutor Urgent: Am fost la ziua unei prietene, si acolo a venit si iubita mea, eu dupa ce m-am gandi putin si prost normal, m-am decis sa incerc sa o fac geloasa... zis si facut, insa se pare ca am pierduto, m-am despartit de ea, am incercat sa-i explic si tot felul de chestii, i-am zis sa ma pedepseasca, sa faca ce vrea cu mine dar sa nu plece, dar ea nimic, ce sa fac? o vreau inapoi funda love struck

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Du-te la ea cu niste flori si cu multe rugaminti. Spune-i ca o fost o prostie din partea ta, ca tu o iubesti mult si apoi vezi. Poate iti va mai da o sansa. Invata din prostiile trecutului, ce sa mai zic. thinking

| Vizitiul a răspuns:

Esti imatur, atat pot sa-ti zic. Cum te simteai tu daca incerca sa te faca gelos? Cam prost, nu?
Voi nu sunteti capabili sa intretineti o relatie. Voi sunteti capabili sa distrugeti, iar pe urma va mai puneti si intrebari absurde. Poti lasa fata respectiva in pace, scuteste-o de explicatii. Pe viitor, nu mai repeta aceeasi greseala.

assiris
| assiris a răspuns:

De ce te joci? Nu te-ai gândit ca poate ea are pe altcineva si a folosit acest prilej de a se desparte elegant de tine?

| ionika17 a răspuns:

Cere-i iertare spune-i ca ai gresit si ca nu se va mai intampla. Daca te iubeste, sau tine la tine ar trebui sa te ierte. Daca nu asta e mai sunt fete o v-ei uita cu timpuhappybafta

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

. Daca te iubea atat de mult, dupa cate ai facut sa va ma impacati. te ierta. Acum cred ca ea nu te-a iubit, sau poate ca da avea pe altcnva si astepti sa-i gresesti cu ceva. u o cunosti mai bine stai si gandeste`te ca daca te iubea te iertaa!

| Musiclove18 a răspuns:

Buna:*Scuze sa zic dar ai gandit nu porst ci foarte prost:-s.Nu vreau sa te dezamgesc sau ceva, insa e cea mai mare prostie sa faci pe cine va gelos? Ce te asteptai ca va face?:-s Credea probabil ca nu o mai iubesti.straight faceDa'i un pic de timp sa se gnadeasca.Eu zic ca in fiecare seara ca sa ii aduci aminte ca o iubesti si ca te gandesti la ea sa ii tr cate un mesaj scurt "Noapte buna, te iubesc"bineinteles sa nu ajungi in disperare, caci nu are nevoie de asa ceva. Daca iti cere sa te opresti atunci o mai intrebi o data daca nu mai ai nici o sansa.si daca zice nu.:-sImi pare rau, sper insa sa o impresionezi si sa nu o hartuiesti dupahee hee:*Succes

| RoberT_2406 a răspuns:

Pune un prieten de-al tau sa-i dea linkul cu mesajul tau de aici happy

Daca asta nu rezolva treaba, at ti-ai facut-o cu mana ta (si se pare c-o s-o mai faci inca ceva timp de acum laughing).

| 009 a răspuns:

Zi exact ce vroiai sa faci... poate te pune si ea pe tine la incercare

oricum nu te lasa invins, lupta pentru ea daca iti placehappy

| Onitzz a răspuns:

Ai fost cam fraier.
fetelor nu le place sa li se faca astfel de lucruri
mai incerca sa vorbitihappy

| pixie_7635 a răspuns:

Hmm u esi d vina. incerca sa vorbest cu ea si sa ii explici; fa lucruri nebunsti ca sa ii arati ca o palacilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor De cand astepta prilejul sa iti dea cu papucii in ****.

| Anaa_5996 a răspuns:

Imi pare sincer rau.sincer depinde de easad pentru ca noi fetele sincer suntem ciudate.adica daca vorbesti frumos cu noi intrebam de ce vorbesti asa frumos? daca vorbesti urat de ce vorbesti urat? nu stiu nici cum nu e bine depinde de ea. du-te la ea spune-i ce simti roag`o sa te asculte 2 minute. spune-i ce simti pentru ea si de ce ai facut asta spune-i ca ai vrut sa vezi daca e geloasa, probabil ca a facut si ea asta spune-i de ce ai vrut s-o vezi geloasa.am facut si eu asta. dar nu mi-am pierdut iubitul.incearca sa-i spui adevarul eu as aprecia asta:*
Scuze daca nu ti-am fost de ajutor.