| RoxGn99 a întrebat:

Ajutor! Vineri seara spre Sâmbătă am avut mai multe cca 4 contacte sexuale neprotejate fară ejaculare intravaginala, dar ca sa fiu sigura a doua zi adică sâmbătă dimineața am luat postinor iar după 12 H am luat-o și pe a doua. Mie duminica trebuia sa îmi vina menstruația iar astăzi este joi și nimic, mă simt balonata și nu prea am pofta de mâncare iar sânii mă dor si sunt tari! Oare sunt însărcinată?

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna, stimat utilizator, nu trebuie sa iti faci griji daca nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa ramai gravida.
O zi buna.

| MaryLoveMyLife a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita