| Marymary05 a întrebat:

Am 12 ani si am facut sex neprotejat cu iubitul meu de 19. Asta s-a intamplat acum o saptamana si de atunci ma doare groaznic vaginul plus ca a ejaculat din greseala in mine, mai pot sa raman insarcinata daca m-am spalat bine dupa? nu stiu ce sa fac acum si imi e rusine sa ii spun mamei mele

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca esti troll, dupa toate intrebarile postate pe TPU, uite aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/topp/intrebari/

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt sanse sa ramai gravida, asta in cazul in care menstruatia si-a facut aparitia in trecut, pentru ca menstruatia nu apare chiar la toate fetele pe la 11-12 ani, poate aparea si un pic mai tarziu.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sper ca e o gluma...astfel treaba devine penala. Tipul e un pedofil care ti a distrus copilaria si a abuzat de tine. Daca ai menstruatie sunt sanse sa fii ramas ceea ce ar fi un dezastru total. Trebuie sa ti faci curaj si sa vorbesti cu mama ta despre asta-e important sa stie macar acum ce se petrece cu viata ta si sa ia masuri.Numai bine

| AliGab a răspuns:

Prietenul tau ar trebui bagat la inchisoare pentru corupere de minori. Da, poti ramane insarcinata daca ai ciclu. Nu conteaza daca te speli sau ba. Mai bine stai departe de prietenul tau, vezi-ti de copilarie si nu mai face sex pana nu ajungi pe picioarele tale. De ce spun asta? Pentru ca "prietenul" tau, odata ce a profitat de copilaria ta poate sa te corupa si sa te racoleze pentru prostitutie. Ai mare grija cu astfel de oameni! Cu toata rusinea, te sfatuiesc sa le spui parintilor caci ei vor sti ce este cel mai bine pentru tine si iti vor binele neconditionat.
"Prietenul" tau poarta numele de pedofil si este bine sa te feresti de el pentru siguranta ta.

| AdrienWH a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca ti s-a intamplat ceva ingrozitor si na.
Sau intrebarea asta i pusa la caterinca? laughing daca da nice job

| AleexisViol3t a răspuns:

Tu ai 16 ani, 12 si 19laughing)) intrebarea e o gluma?

| LilPeep a răspuns:

Parca erai baiat?
''Daca atuci cand se decaloteaza penisul si ating "capul" si il ating cu mana sa cu orice altceva ma jeneaza. are ceva?''
Si parca aveai 16 ani in 2015
''Am 16 ani si la vara vreau sa ma angajez timp de 2 luni. Locul unde o sa merg are in jur de 40 de angajati cu salariul intre 1.500 si 4.000 de lei, eu cam ce salariu o sa primesc, daca o sa fiu angajat pe timp de vara?''

| IulianWiss a răspuns (pentru LilPeep):

Probabil el este cel de 19 ani.