| alecs8901 a întrebat:

Am 13 ani si fac sex cu o fata de 13 ani? Are riscul de a ramane? Nu folosesc prezervativ.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Copii nu aveti de facut teme in vacanta de paste?

| Le0Balen a răspuns (pentru RAY):

Nu degeaba esti Campionul Zilei laughing

| MiruD a răspuns (pentru RAY):

Nu cred că părinții tai vor nepotei. Asa ca, scoala ar trebui sa să fie prioritară la anii tai.

| RAY a răspuns:

Da mirela cu ce te pot ajuta?

| MiruD a răspuns (pentru RAY):

Scuza-ma. Am postat gresit răspunsul.

| RAY a răspuns (pentru MiruD):

Nu-i nimic, mi-a facut placere sasi admir poza

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ai cu ce sa faci sex puiule?
Ca la 13 ani, ai doar un cuculet mic, nici sperma nu s-a format inca.

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca din partea ta deocamdata sa nu existe nici un risc de sarcina deoarece este destul de mica probabilitatea ca organele tale reproducatoare sa fie maturizate la varsta de 13 ani. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca are ciclu menstrual, poate sa ramana gravida.

| SG1995 a răspuns:

Auzi când te masturbezi eliberezi spermă la orgasm? Tipa a avut prima ovulație?
Dacă răspunsul la una din aceste întrebări e nu, atunci felicitări, dacă la ambele e da, atunci ai dat de bucluc.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Da, are riscul. Sunt mame de 11 ani in Romaniawinking

| Borsecuț a răspuns:

Doar daca i-a venit deja ciclul laughing

| artmosfera a răspuns:

Bă, eu mor
cumpăra, drăguțule, prezervativ și după vezi-ți de treabă, dacă tot ai chef de din-astea

| Rockett a răspuns:

Odata de i-a venit prima menstuatie fata poate oricand ramane insarcinata deoarece organismul ei este pregatit pentru o nastere. Daca ea nu are Menstre lunare inseamna ca nu poate ramane ceea ce nu cred.