| denixu77 a întrebat:

Am 13 ani si sunt barbat. Stiu ca sunt mic sa intreb asa ceva. As vrea sa intreb cum e sa faci dragoste prima oara. Trebuie sa ai emoti sa nu,

Ps. Va rog nu ma criticati ca sunt prea mic dar cu tehnologia din zilele noastre toti copi sti de chestia asta. asa ca nu fiti macabri

Răspuns Câştigător
| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Buna da intr-adevar esti cam tanar dar majoritatea baietilor isi incep viata sexuala pe la varsta de 13-14 ani, Deci in primul rand emotille exista dar daca sunt prea puternice s-ar putea sa nu ti se mai scoale chestiuta asa ca fi relaxat pentru ca nu e ceva iesit din comun toata lumea o face si ai grija sa te protejezi pentru ca nu cred vrei un copil la varsta asta, mergi la farmacie sau la magazin si cumpara prezervative durex sau love plus+ sunt cele mai bune si te ptotejeaza si de BTS(boli cu transmitere sexuala) Succeswinking

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Am 13 ani si sunt barbat"

vrei sa zici, Am13 ani si sunt un baietel... ca barbat sigur nu esti

| minrest a răspuns:

Sa nu fim macabri!? Macabru e ceva ce se refera la sau evoca moartea. Odata ce tu intrebi daca trebuie sa ai emotii prima data cand faci sex, e clar ca in imaginatia ta infantila sexul e cu totul altceva decat in realitate. Vezi ca daca fortezi lucrurile si te dandesti prea mult la lucruri care nu sunt pentru tine si nu le poti intelege, o sa te nenorocesti de tot, copile.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ceea ce ai scris tu acolo e un oximoron: "barbat de 13 ani"laughing. Esti doar un putulache care incearca sa isi justifice un comportament gresit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un copil, nu barbat.

| kandaraki a răspuns:

Nicidecum nu esti barbat la 13 ani, esti un mucos.
esti barbat si nu ai facut inca dragoste? ha ha ha!

| Aslam a răspuns:

Esti baiat, nu barbat. Corecteaza-te, pustiule.

| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Ce aveti mai cu el o fi copil dar care e problema sunt altii mai mici care pun astfel de intrebari