| RobertAlexx a întrebat:

Am 14 ani si capul penisului nu iese in intregime. Cand il decalotez, fix la baza capului este prins, dar langa ata trece de capul penisului. Ce pot face sa il decalotez complet in toate partile? Vreau sa precizez ca NU AM FIMOZA

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin incercari repetate, care in timp sa devina din ce in ce mai dese si tot mai ample, prelungi si''curajoase'' prin care preputiul sa fie tras din ce in ce mai mult inspre baza/radacina penisului. Succes!

| RobertAlexx explică (pentru corbulalbrosu):

Si cam cat timp trebuie sa fac asta si dupa cate zile se rezolva?

1 răspuns: