| steaua12 a întrebat:

Am 14 ani si cand ma masturbez imediat dupa ce imi vine sperma daca continui sa ma masturbez ma doare ff tare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece nu m ai ai ce elimina de accea te doare, nu o m ai forta că dai de alte belele, esti mic momentan nu trebuie să abuzezi de masturbare, fă ti alte obiceiuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Copile lasa masturbarea si apuca-te si tu de un sport ceva, gaseste-ti alte preocupari.
Mai tarziu vei constata ca vei avea probleme.
Te pup!

| epurasu a răspuns:

Nu mai continua! si nu face des o data pe saptamana e ok.

| Athée a răspuns:

Nu mai ai ce elimina, de aceea te doare. E ca un motor care nu porneste fara benizna.

| ombladon a răspuns (pentru Athée):

Da,dar daca ii dai la automat, fara sa porneasca, nu se strica motorul laughing

| Athée a răspuns (pentru ombladon):

Uite cine stie laughing

| MadalynaOke a răspuns:

Dui-te ba si tu la un sport. I-auzi. Lasa sportul de care te-ai apucat tu si asa il practici de performanta de aia te doare.

| cmbr a răspuns:

Pustiu lasa jos pusca.Nu cred ca e norbal sa dai la "laba" la varsta asta