| monica_4689 a întrebat:

Am 14 ani, sunt virgina.Prietenul meu vrea sa facem sex, el tot nu a facut-o niciodata, i-am spus ca nu vreau asa devreme si el mi-a spus ca daca nu o sa facem in maxim jumatate de an o sa se despartim.Eu il iubesc si nu vreau sa-l pierd. ce sa fac?
p.s.prietenul meu are 15 ani si suntem impreuna de un an si jumatate

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Cand iubesti, nu dai ultimatumuri, mai ales de genul asta. Asta ma face sa ma indoiesc serios ca te iubeste cu adevarat.

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MskFMw6jPBk&NR=1 Cei care cunosc cat de cat engleza uitati-va la asta si apoi ganditi-va bine inainte sa faceti acest pas...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu accepta pentru ca am patit la fel...nu te iubeste daca ti-o cerut asa cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu ati zic sa faci ce ati spune minte nu inima daca chiar al iubesti si el daca chiar te iubeste pe tine o sa aveti rabdare crede-ma eu sunt logodita de doi ani si am 17 ani mai un an si ma marit pentru ca parinti au decis sama marit la 18 ani sa fiu majora cand imi incep viata sexuala si logodnicul meu avut rabdare doi ani si chiar dormian an acelasi pat catodata si nu sa atins de mine imi zicea ca nu mai poate dar nu e asa de bebun ca al tau al tau e obsedat draga zii sa se duca la alta cand al iau crizelz si suporta tu pentru binele tau eu asa cred ca e mai bine si in plus voi sunteti copii doi copii sa fac sex e prea de tot al meu iubit are 20 de ani dar na
poti face cum crezi ca e mai bine dar eu zic sate comunicu cu parinti prieteni sora sau ceva apropiat dar cu parinti trebuie neaparat ok bine te pup bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, te va astepta mai multe de jumatate de an, eu iti sp asta din propria experienta, si la mine a fost la fel, de fape este si in prezent, nici eu n vreau sa fac sex cu el deocamndata, n ma simt pregatita, dar el ma intelege si asta ma bucura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer. si prietenu` meu mi-a cerut asta. dar n-a insistat`. si am intrebat " daca nu accept asta inseamna ca o sa ne desp? " si mi-a zis clar " nu ". deci `. cand o sa fii pregatita `. daca te iubeste cu adevarat` te va astepta `. ce fel de iubire este asta? " daca nu te culci cu mine in maxim jum` de an ne desp ". halal relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i la prietenul tau c incan nu esti gata si mai asteptati un pic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iub cu adevarat fa ce crezi cai mai bine pentru amandoi gandeste-te si la tine si la el ca mai tarziu sa nu-ti para rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul tau vrea doar sex, si il inteleg...asi face la fellaughing)...sigur nici nu t iubeste daca t santajeaza in halu' asta. u ai procedat bine, pentru o fata, sa inceapa la 14ani e si un pic riscant, documenteaza te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa un sex ca sa nul pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si sunt cu un baiat care mi-a zis ca el vrea o fata care sai demonstrze al iubeste prin sex si eu nu stiu ce sa fac adica tin la el f mult dar sunt si riscuri f mari.va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita:* nu fa asta crede-ma o sa regreti enorm dupawinkingam fost in aceiasi situatiewinkingnumai ca de mine a profitatoh go onoricum sunt cu el si acum^^winking:*dar imi pare rau ca am facut`ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi replica. toti is la fel.
la varsta de 15 ani sunt curiosi, iar tu esti influentata de el.
ai grija! pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o face esti prea mik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. si eu am patit la fel.nu fa acest lucru.nu tine cu adevarat la tine.si ce daca stati de un an si jumate asta nu inseamna ca trebuie sa va culcati. e cea mai mare prostie ...ai toata viata inainte sa o tot faci.nu incepe de acum.mai sunt si alti baieti in afara de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina eu cred ca nu ar trebui sa faci sex cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani, daca se incumeta sa intre la " stramtoare", e oklaughing. acum stiu ca si tuh vrei sa ti`o pui, so...folosit prezervativul

| Loredana01 a răspuns:

Asculta-ne pe noi! Ai o gandire buna " nu vreau asa devreme "! Daca o pastrezi asa 3-4 ani inainte, cum a mai spus cineva, respect!

| robytaroby a răspuns:

Daca tine la tine te-ar intelege si nu te-ar forta! Asta este o dovada si pentru tine sa-ti arate cat te iubi cu adevarat(doar sa nu iesit deja din calduri)laughinglaughinglaughing

| ioanadark a răspuns:

Te santajeaza cu despartirea pentru a obtine sex.winkingwinking ai grija de tinewinkingwinkingwinking nu te indemn sa faci greseala astawinking

| apune soarele vietii... a răspuns:

Daca te iubeste n-o faceti! alegerea e a ta!

| PinkFoxy a răspuns:

Cred ca ar trebui intai sa te asiguri ca te iubeste si el si eventual sa-i spui ca daca te iubete sa astepte pana cand tu vei fi pregatita sa i te daruiesti.

| longanii a răspuns:

Dami si mie id tau sa vb