| nustiudarvreausapunoibttebare a întrebat:

Am 15 ani si am cazut in ceva,,ascutit" in punctul,, G" si mi-a curs sange...as vrea sa stiu daca este posibil sa nu mai fiu virgina,si daca nu mai sunt,exista risc de vreo boala din cauza ca,, m-am dezvirginat" la varsta asta?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acel obiect ''ascutit'' care te-a palit exact in punctul ''G'', a fost de fapt o plua adevarata/reala a unui baiat/barbat, numai in acel caz s-a produs dezvirginarea ta. Bineinteles ca pierderea virginitatii se putea produce/sa vina la ''pachet'' cu un anumit BTS, dar asta se putea intampla doar in cazul in care partenerul de sex era infectat cu vreo boala cu transmitere sexuala. Posibilitatea infectarii cu o boala ''rusinoasa'' NU are absolut nicio legatura cu varsta, fiindca se produce la fel de simplu si usor si la 15 ani ca si la... 45 - 55 de ani. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru Denis6688):

Cum? si in ce mod am transmis ceva ''jegos;;? mai gunoi retardat?

Răspuns utilizator avertizat