| DonMecanico a întrebat:

Vrea un raspuns urgent si serios, am aproape 16 ani ( inca sunt virg). si atunci cand ma masturbez, uitandu-ma la un film porno;-s, si cand o fac imi dau asa repede drumul. in cateva secunde este normal? sau deja am ejaculare precoce? Vreau raspunsuri serioase va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| geopopiku a răspuns:

Eu cand am descoperit aceste filme tot asa de repede ejaculam. Incearca si fara film si vezi cat rezisti asa

| valy91 a răspuns:

La varsta ta e cam normal mai ales ca esti virgin! dar sfatul meu e sa lasi filmele porno si sa te duci si tu la niste fete care o fac contra cost! incearca de cateva ori si dupa aia vezi rezultatul