| Andrea39 a întrebat:

Acum vreo 3-4 sapt. am început sa vorbesc cu un baiat mai mare ca mine cu 3 ani. El are 18 ani.
Ne-am cunoscut pe snapchat. Am început să ne întelegem super bine si avem extrem de multe lucruri în comun. Doar ca de cânteva zile vorbim pe wapp. Dupa ceva timp a inceput sa îmi spuna ca sunt fata perfecta si sa ma alinte. Zilnic îmi face complimente, ma întreba daca sunt bine... In vara el vine la facultate si vrem sa ne vedem. Faza e ca vorbim mult pe wapp iar el e conectat nu imi da seen prea repede...trece ceva timp pana imi raspunde. E interesat de mine sau e doar o vrăjeală?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce poate avea in comun o fetita de 15 ani, cu un baiat de 18 ani?
Eu cred ca este interesat de sexul cu tine si ca atare, iti spune exact ce vrei sa auzi, ca sa te momeasca pentru el, sau pentru piata de prostitutie, unde se rapesc fetitele si se vand.
Un baiat de 18 ani nu-i interesat serios intr-o fetita, ci de una apropiata varstei lui.

| Andrea39 explică (pentru Violleta2022):

Ce naiba? Auzi ca piata de prostitutie...Nu toti sunt la fel

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrea39):

Bineinteles ca tu est mult prea micuta sa stii inca asa ceva si de aceea te socheaza.
Dar sunt mii de fete rapite anual, care sunt vandute pe piata de prostitutie intrenationala.
La 15 ani, trebuie sa-i spui mamei sau tatalui, unde mergi si ce faci, cu cine vorbesti ca ei sa stie tot, ca sa nu cumva sa dai peste vreun nemernic care te amageste si te fura.

| sierra1 a răspuns:

Așteaptă până vă vedeți face-to-face. Atunci îți dai seama dacă e sau nu interesat, dacă aveți sau nu lucruri în comun (în afară de Snap)

| Freya1 a răspuns:

Poate mai are si el alta treaba.
Asteapta sa te vezi cu el si sigur il vei cunoaste mai bine.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este interesat de tine.

| xxmelaniewhitexx a răspuns:

Incearca sa il testezi, de exemplu cere-i parolele. Probabil ca e interesat de tine.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru xxmelaniewhitexx):

Man daca femeia vieti mele mi-ar cere paroleoe mi-as da seama ca nu are incredere in mine si ca de fapt nu e femeia vieti mele... e cu dublu tais, poti sa speri si cel mai frumos si educat si iubitor barbat (de ex pe mine) cu texte din astea...

mi se pare sfat fff prost ce zici tu.