| GulDan a întrebat:

Am auzit ca trebuie sa-ti rupi ata aia de la penis cand esti mic laughing e necesar?

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ce ai auzit tu, este circumcizia. Citeste mai multe aici: http://www.romedic.ro/circumcizie-barbati-0P17075 Asta se facea la evrei, si se practica si astazi la musulmani. Dar nu este necesar, si nici recomandat. Este insa mai curat.

| ReiVaN a răspuns:

Poti sa incerci cu dintii.

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Nu ai citit Scufița neagră, nu? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit gresit; nu este necesar si nu iti va afecta viata sexuala de mai tarziu.

Răspuns utilizator avertizat
| kx123 a răspuns:

Nu e deloc necesar. Alti barbati raman cu ea, chiar si dupa multe contacte sexuale, depinde de corpul fiecaruia.

| Nim3niAltul a răspuns:

Nu....asta se intampla in timpul sexului cu o fata, iar la unele persoane se intampla la primul contact la unele mai tarziu, la mai multe contacte

| mishunika a răspuns:

Salut!
De fapt, ața se poate rupe și în primul/al doilea act sexual, depinde de persoană, se poate rupe și din masturbare...
Pa, pa!