| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca, atunci cand se masturbeaza, isi introduce un deget in anus. El are prietena, nu e gay, dar zice ca intensifica senzatia. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă îți atingi prostata vei avea parte de orgasme puternice, este ca un fel de punct g

| Star2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde se gaseste mai exact prostata?

| anonim_4396 explică (pentru Star2):

Deci, bagi degetul mijlociu în anus şi cauți un punct mai tare, ieșit din relief şi îl aleși. Dacă vrei să știi mai multe detalii despre el, caută pe google. Se numește punctul r

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca, cine te opreste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste prostate milking

| BlueBloodd a răspuns (pentru anonim_4396):

Si e ok sa faca asta? laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlueBloodd):

Depinde ce bagã inauntrulaughing

| teli92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate o coada de la matura

| anonim_4396 explică (pentru teli92):

Prea micã coada
Când iti bagã pritena limba, e cea mai tare senzatie. laughing

| Bisbiavatar12 a răspuns:

"Am auzit de la un prieten". hai frate, cine mai pica in plasa asta?

| BryBard a răspuns:

Ba astea nu is intrebari normale.Nu te mai gandit la tampenii de astea si fa ceva util.Dac tot vrei sa incerci, fa-o singur, nu mai ispiti si pe altii laughing