| Trq a întrebat:

Am auzit destul de multe despre probleme de genul, însă.
Am ceva alb pe capul penisului, nu pe tot, cam un sfert. Miroase destul de naspa, si daca ma spal, apare iarasi in foarte scurt timp. Se poate scapa de albeata aceea?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spala-te zilnic de cel putin doua ori si unge-te cu un unguent, precum canesten

| SG1995 a răspuns:

Da, dar nu permament.

| Kira5854 a răspuns:

Du-te la medic. Nu este nicio jena, iar daca ai peste 15 ani nu ai nevoie de un parinte insotitori, ai envoie doar de o ora libera si 100 de lei in buzunar, desi o simpla consultatie poate fi in jur de 20 de lei sau chiar gratuita. Ai grija de sanatatea ta si lasa jena la o parte.

| madalinfindrihan a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat prima data acum 2-3 săptămâni si a persistat cateva zile o saptamana cred dupa nu a mai aparut.

| Trq explică (pentru madalinfindrihan):

A dispărut pur şi simplu?

| madalinfindrihan a răspuns (pentru Trq):

Da, daca te speli normal.