| EduardGrigore a întrebat:

Am avut un contact sexual protejat cu iubita mea. După ce am terminat actul am ejaculat in ea, am tinut de prezeevativ, l-am scos și am observat că eram ud la baza penisului.Lichidiul este al meu, sau al ei? Tin sa menționez că după ce am ejaculat, am retras penisul imediat, cât timp nu se dusese erecția.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la ea. Că tu il aveai in cauciuc. Era excitata.

| awspam a răspuns (pentru darrio2007):

Daca era uscata si rece mai era sau nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

După ce ai terminat actul, zici ca esti tenor ai cîntat? Actul 1 de Verdi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta, la fel ca altele :/
Raspunsul nu o sa se schimbe...

| Sofer a răspuns:

Lichid de la ea. Stai liniștit. Nu aveai cum sa ieși din ea uscat. laughing