| Anonim_6928 a întrebat:

Am avut un prt de varsta mea care statea mai tot timpul cu mine`... Dar eu nu stiu ma simteam prea sufocata, iar acum ca i-am dat papucii, parca imi este dor de el.De ce cand is cu el simt ca sunt prea sufocata si cand sunt fara el...sad?

Oare sunt eu prea dificila? sad

3 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Sau oare nu poti sa-ti dai seama exact ceea ce simti fata de el. I-ai dat papucii pentru ca te simteai sufocata, insa puteai sa vbesti cu el si sa-i spui ca ti-ar placea sa faca ceva in leg cu asta.In fond e normal dupa o despartire sa iti mai fie dor de acea pers pentru ca totusi ati fost impreuna.Stai linistita ca nu esti dificilawinking

| marrr a răspuns:

Stiu cum este, aici se adevereste treaba cu "iti dai seama cat de mult tii la o persoana, atunci cand o pierzi". Se poate zice si ca esti o persoana dificila, adica ar fi trebuit sa te gandesti inainte cum te-ai simti fara el, dar fiind presata mereu de prezenta sa probabil ca n-ai putut realiza asta. Daca tu chiar tii la el si l-ai accepta indiferent de calitati si defecte, poti sa ii ceri o a doua sansa si daca este baiat ca lumea ti-o va oferi, daca tine la tine. Dar daca te vei simti sufocata, doar spune-i. E mult mai bine decat sa te desparti de el si saracul sa sufere, nestiind ce vina a avut. Asa sunt unii baieti, le place sa fie mereu cu persoana iubita, dar iti spun ca e mai dragut asa decat sa va vedeti o data pe luna pe motiv ca n-are el timphee hee[si asta atunci cand minte, ca se intampla si sa fie ocupat]

| AnnUshcA a răspuns:

Buna alle trebuia sa-i spui sa nu mai fie asa de lipicios, sa nu-i spui cuvantul sufocant, eu cred ca ai lasat sa plece un baiat care te iubea