| StefaniaIoana18 a întrebat:

Am un iubit care glumeste mereu. Nu e romantic, sentimental deloc. Glumeste din orice se comporta cu mine cum se comporta si cu o amica. Nu iteleg de ce? Vreau sa fie si el mai sentimental iubitor etc. Nu prea imi da atentie uneori imi zice"te iubesc" doar uneori. Nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate asa e el de fel, nu vad nimic rau in a fi glumet asa treci mai usor peste greutati, acuma sa recunoastem voua va plac baieti mai indiferenti, reci cu astia sentimentali ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta. cu ce putem noi sa te ajutam? cu nimic. poate e unu cu maturitatea unuia de 14 ani, daca nu chiar aveti varsta asta